Półfinał Powiatowy w tenisie Stołowym - Błonie 26-11-2015

Dwie nasze zawodniczki zakwalifikowały się na ten szczebel rozgrywek. Zuza Izak oraz Gabriela Zwoleń na eliminacjach powiatowych wypadły dobrze, ale nieco pechowo. Szczególnie nie był to dzień Gabrysi. Zajęła 9 miejsce tuż za ósemką, która przechodziła dalej... Wszystkie swoje mecze rozgrywała według czarnego scenariusza: wysoka wygrana w pierwszym secie, zacięta przegrana w drugim i horror na przewagi w tie break 'u... Zuzie udało się wywalczyć ostatnie premiowane awansem miejsce - 8. Jej też nie brakowało przygód, ale część z nich wynikała z niedociągnięć organizatora zawodów. Otóż podczas rywalizacji nie zabezpieczono sędziów punktujących oraz numeratorów!!! Na tym poziomie to już zwykłe lekceważenie wysiłków młodzieży. Na jutrzejsze eliminacje nasza drużyna ze Szkoły Podstawowej zabiera własne numeratory...
 Trenerem dzisiaj był Dariusz Krzyżak. W piatek opiekunem drużyny będzie Lucjan Hajdo, a zawodnicy to Natalia Hajdo, Patrycja Olszańska, Nikodem Adamczyk, Kacper Strojny - życzymy powodzenia!

>>>Galeria<<<