II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym Turnieju. Jest to pierwszy z trzech w ramach cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza. Startujemy o 10:00 w niedzielę 6 grudnia w sali sportowej ZSP w Wielkiej Wsi [32-830 Wojnicz]. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności, ponieważ na terenie szkoły prowadzone są prace budowlane i dojazd do hali jest utrudniony! Szczególnie ograniczone są miejsca parkingowe, dlatego też zalecamy pozostawianie aut na parkingu pod kościołem parafialnym - to 5 minut na piechotę do szkoły.

Niespodzianka w II Mikolajkowym Turnieju Tenisa - 30 pierwszych zawodnikow, ktorzy zapisza sie do Turnieju otrzyma czapke Mikolaja w prezencie!Regulamin II Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego

1. Cele
  1. Rozpowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu
  2. Propagowanie tenisa stołowego jako dyscypliny sportowej na całe życie dla każdego
  3. Integracja społeczności lokalnej
  4. Promowanie zdrowego żywienia wśród dzieci i młodzieży
  5. Podtrzymywanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętym Mikołajem
  6. Klasyfikacja zawodników do Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Wojnicza
  1. Organizator, sponsorzy i patroni
  1. Uczniowski Klub Sportowy w Wielkiej Wsi
  2. Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk
  3. Starostwo Powiatowe w Tarnowie
  4. Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń
  1. Miejsce i data
  1. Sala sportowa ZSP, Wielka Wieś 210, 32-830 Wojnicz, tel. 146791212, 600033941
  2. 6 grudnia 2015r., niedziela, START: 10:00, Biuro Zawodów od 9:00
  1. System rozgrywek
  1. Do turnieju mogą przystąpić amatorzy bez licencji oraz zawodnicy z licencjami, ale w osobnej kategorii
  2. Warunkiem dopuszczenia zawodnika niepełnoletniego do gry jest posiadanie przez niego pisemnej zgody opiekuna/rodzica na udział w zawodach i braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału
    w rywalizacji.
  3. Każdy zawodnik powinien mieć przy sobie dokument potwierdzający jego tożsamość.
  4. Każdy zawodnik musi dokonać oficjalnego zgłoszenia do zawodów drogą mailową lub w dniu zawodów
    w Biurze Zawodów do godz. 9:50 podając odpowiednią dla siebie kategorię.
  5. Zawodnicy w kategoriach SP i GIM biorą udział w turnieju bez wpisowego. Zawodnicy w kategorii OPEN mogą przekazać wolne datki w kweście na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
  6. Przed rozgrywkami w każdej kategorii zawodnicy losują numery startowe w celu rozstawienia drabinki turniejowej.
  7. Organizator zapewnia 5 stołów, stoliki sędziowskie, piłeczki oraz numeratory. Istnieje możliwość wypożyczenia rakiety. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie zamienne o niebrudzących podeszwach.
  8. Zawodnicy rywalizują systemem do dwóch przegranych meczy lub „każdy z każdym” – w zależności od liczby zawodników w kategorii.
  9. Mecz rozstrzygamy po dwóch wygranych setach, każdy set do 11 punktów lub do przewagi dwóch punktów, serwis naprzemienny co dwa punkty, w grze na przewagi co jeden serwis.
  10. Zawodnik wygrywający swój mecz ma obowiązek zgłosić szczegółowy wynik do Biura Zawodów.
  11. Zawodnicy podzieleni są na 6 kategorii:
    - szkoła podstawowa – chłopcy [licencja bez znaczenia]
    - szkoła podstawowa – dziewczęta [licencja bez znaczenia]
    - gimnazjum – chłopcy [tylko bez licencji]
    - gimnazjum – dziewczęta [tylko bez licencji]
    - OPEN – AMATOR [razem kobiety i mężczyźni – bez licencji]
    - OPEN – ZAWODNIK [razem kobiety i mężczyźni – z licencjami]
  1. Nagrody
  1. Za miejsca od 1-3 w każdej kategorii zawodnicy otrzymają statuetki/puchary
  2. Za miejsca 1-6 zawodnicy otrzymają dyplomy
  3. Wśród wszystkich zawodników rozlosujemy nagrody rzeczowe na zakończenie rozgrywek każdej kategorii
  4. Każdy zawodnik w kategoriach SP i GIM otrzyma talon na poczęstunek na stanowisku zdrowego żywienia
  1. Postanowienia końcowe
  1. Zawodnik dokonujący zapisu do Turnieju wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku związanych z Turniejem.
  2. Organizator Turnieju nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni przez zawodników, nie mniej jednak zabezpieczy służby informacyjno – porządkowe czuwające na bezpieczeństwem zawodników.
  3. Organizator nie ubezpiecza zawodników.
  4. Organizator zapewnia apteczkę i środki pierwszej pomocy.
  5. Ostateczna interpretacja postanowień Regulaminu oraz rozstrzyganie w kwestiach tutaj nie ujętych należy do organizatora turnieju, czyli UKS Wielka Wieś.