Pomoc mierzona kilometrami

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w szlachetnej inicjatywie. Organizatorem akcji jest T-Mobile Polska, a w zbieraniu kilometrów pomagają: Endomondo Sports Tracker, Telewizja TVN, Grupa Onet, Radio RMF FM oraz Sony producent smartfonu Sony Xperia Z3.

Wystarczy założyć profil na endomondo - darmowa aplikacja dostępna na każdy smartfon - dołączyć do rywalizacji "Pomoc mierzona kilometrami" i zbierać kilometry z każdej naszej aktywności - chodzenie, bieganie, nordic walking, rower, rolki... Każdy kilometr jest ważny, ponieważ organizator wyznacza etapy. Pierwszy rozpoczął się 20 czerwca i trwa do 27 czerwca. W tym czasie uczestnicy, czyli ja, a za chwilę także i Wy :] mają zgromadzić 6 milionów kilometrów. Jeśli się to uda pierwsza transza w wysokości 50'000zł wpłynie na konto Fundacji TVN "nie jesteś sam".

Po niespełna 48 godzinach na koncie znajduje się 1'980'000km !!!

Szczegóły ze strony endomondo:

Biegasz, jeździsz na rowerze lub na rolkach? Uprawiasz sport na wózku? A może po prostu spacerujesz? Pamiętaj, że każdy Twój kilometr ma znaczenie dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam!
Niemożliwe? A jednak! Już dziś dołącz do trzeciej edycji akcji Pomoc Mierzona Kilometrami i razem z nami przekaż nawet MILION złotych na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci!

Szczegóły i regulamin akcji znajdziecie na kilometrami.pl
Jeżeli jednak nie zamierzasz wziąć udziału w akcji możesz ją w każdej chwili opuścić.
Akcja składa się z 8 etapów, a każdy etap to inne kilometrowe wyzwanie:

ETAP I: 20 czerwca - 27 czerwca 2015

KILOMETROWY CEL: 6 000 000 km