Finał powiatowy Idywidualnej Ligi LA w Tarnowie

Rzutem na taśmę zorganizowaliśmy kadrę lekkoatletów, która byłaby dużo szersza, gdyby nie późne powiadomienie nas o zawodach [wczoraj o 13:33...].

7 zawodników reprezentowało szkołę, UKS oraz od piątku Klub Sportowy Orange i jak się okazuje poszliśmy w jakość.

Złoty medal na 300m w wielkim stylu wywalczył Kamil Burnóg. Zdominowaliśmy męskie pchnięcie kulą - brązowy medal Łukasza Drużkowskiego [10,24m], 5 miejsce Patryka Derkacza [10,15m] i 6 Janka Pomykacza [9,99m] pokazują, że inwestycja w rzutnię co rok przynosi efekty. Dziewczęta także zajęły wysokie pozycje w kuli - Gabriela Karaś 6 miejsce [7,92m] oraz Natalia Stolarz 8 miejsce [7,45m]. W kadrze debiutował nasz nowy uczeń Patryk Kurek. Jego skok w dal na 3,95m oraz bieg na 100m dały mu miejsca w drugiej dziesiątce. W każdej konkurencji startowało od 25-40 zawodników także wyniki naszych reprezentantów można uważać za czołowe w powiecie tarnowskim. Łukasz oraz Kamil uzyskali awans na finały wojewódzkie w Krakowie. Gratulacje!!!

>>>link go galerii<<<