Podsumowanie po biegach

Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się na finałach powiatowych w biegach przełajowych. 17 osobowa drużyna UKS Orange uplasowała się środku stawki najliczniej obsadzonych zawodów biegowych od lat - startowało w tym roku kilkaset dzieci. Najwyższe miejsca uzyskali: Weronika Galas kl.4 - 10 miejsce, Kamil Burnóg 3 gim - 15 miejsce.

1 października dwóch naszych uczniów wystąpiło w Finale wojewódzkim indywidualnej ligi LA w Krakowie. Kamil Burnóg pobił rekord życiowy w biegu na 300m i z rezultatem 41,00 zajął 13 miejsce w Małopolsce. To o dwie lokaty wyżej niż przed rokiem i o ponad sekundę szybciej. Łukasz Drużkowski zajął 21 miejsce w pchnięciu kulą 5kg z wynikiem 8,47m.

Gratulacje!!! >>galeria<<<

Zapraszamy także wszystkich amatorów biegania na zawody organizowane przez Trenera Ryszarda Jasicza - Bieg Leliwitów w Tarnowie. Zapisy młodzieży i dzieci od 10:00 - 13:00 w Biurze Zawodów na ul. Wałowej [obok pomnika Łokietka] Start biegów dla dzieci od 13:05, a zakończenie o 14:30. Biegi główne do 10km oraz 2500m.

W niedzielę w Wierzchosławicach odbył się Leśny Cross na 5km. Wzięło w nim udział dwóch znanych nam zawodników :)

Pan Marek Sikoń z Wielkiej Wsi zajął 6 miejsce w klasyfikacji generalnej, a 2 miejsce z czasem 22:46 zajął Michał Fudala.