4 miejsce w Skrzyszowie

5 drużyn rywalizowało o awans do finałów Gimnazjady w piłce ręcznej. Nasza drużyna - Mistrzów Gminy Wojnicz - rozegrała trzy dobre mecze, ale to było za mało, aby wskoczyć na podium.

Skład: Nowak Kamil, Chrzanowski Rafał, Derkacz Patryk, Sumara Piotr, Drużkowski Łukasz, Kurek Patryk, Bachara Konrad, Golonka Jakub, Burnóg Kamil, Sobarnia Oskar - trener Michał Fudala.

Mecz otwarcia po wyrównanej walce przegraliśmy 6-4. Następny mecz z faworytami turnieju - Skrzyszowem. Porażka po emocjach w końcówce 10-14. Najważniejszy mecz przegraliśmy z nieosiągalną tego dnia drużyną Woli Rzędzińskiej - 14-2.

Ostatni mecz z Radłowem to pewna wygrana 10-3. Z dobrej strony pokazali się chłopcy z 1 i 2 klasy gimnazjum, którzy skutecznie uzupełniali doświadczonych uczniów z 3 klasy.

gratulacje!!